Zakres Działalności

 

PPHU „METALMAL” HENRYK SIATECKI jest firmą działającą w zakresie dystrybucji produktów chemicznych największego na świecie producenta farb i lakierów – korporacji AKZO NOBEL.

 

 

 Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem wyrobów marki INTERPON (farby proszkowe), CROMADEX (przemysłowe farby ciekłe) oraz redystrybutorem produktów marki INTERNATIONAL (farby zabezpieczające i farby morskie), AKZO NOBEL AEROSPACE COATINGS (ANACfarby dla lotnictwa).

 

 


 

Kadrę pracowniczą (aktualnie 6 osób) stanowi w pełni wykwalifikowany zespół osób posiadających odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie w zakresie dystrybucji wyrobów lakierniczych wymienionych powyżej marek, należących do korporacji AKZO NOBEL.

W codziennych kontaktach z klientami porozumiewamy się w następujących językach: angielskim, hiszpańskim, greckim, włoskim oraz rosyjskim.

 


 

Pomoc naszym klientom świadczą:

  • w zakresie problematyki farb proszkowych – Henryk Siatecki (właściciel firmy) tel. 502-560-432

  • w zakresie problematyki farb ciekłych – Julia Siatecka (młodszy menadżer sprzedaży) tel. 515-513-514

  • w zakresie problematyki logistyki i transportu – Edyta Dydymska , tel. 506-544-710

  • w zakresie obsługi biurowej i księgowości – Marzena Siatecka , tel. 500-747-272

     


 

Realizacja zamówień odbywa się bezpośrednio z naszego magazynu dystrybucyjnego w Środzie Wielkopolskiej lub z jednego z wielu europejskich magazynów fabrycznych za pośrednictwem firm spedycyjnych FEDEX oraz PKSRABEN UPS.

Posiadana przez nas własna flota transportowa pozwala również w szczególnych przypadkach na wykonanie dedykowanego szybkiego transportu paletowego do klienta na terenie województw: wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego w ciągu całej doby (na wywołanie klienta). W tego typu przypadkach, szczególnie naszym kluczowym klientom pracującym „w ruchu ciągłym” zapewniamy możliwość dostaw towaru również w porze nocnej.

 


 

Posiadana przez PPHU METALMAL linia barwienia żywic umożliwia produkcję farb jedno lub dwukomponentowych w kolorach RAL, NCS, BS czy Panton. Dokonujemy również laboratoryjnego doboru koloru na bazie dostarczonych paneli wzorcowych przez klienta.